Polski design


WNĘTRZA - W NOWEJ ODSŁONIE

 

No. 44 to wybór ekskluzywnych apartamentów, które w nowej odsłonie zostały zaprojektowane przez cenioną architektkę wnętrz Alinę Badorę. Wystrój wnętrz charakteryzuje się wyszukanym designem i doborem materiałów najwyższej jakości. Nowością jest propozycja kompozycji w trzech kolorach przewodnich: siena, burgund i nicea, wypełnionych topowymi polskimi markami. Kolory przejawiane są w przepięknych welurowych tapicerkach. Obite nimi meble dodają aranżacjom nie tylko luksusowego charakteru, ale i poczucia przytulności.

 

TRZY KONCEPTY - KOLORYSTYCZNE

 

Siena

Jest to kolor, który określany jest jako ciepły i śródziemnomorski. Charakteryzuje się słoneczną barwą, wpadającą niekiedy w kolor żółtobrunatny.

Burgund

Jest to kolor intensywny, ciemny i wyrazisty. Jego barwa przybiera kolor winnej czerwieni. Ponadto idealnie podkreśla nowoczesny wystrój wnętrz.

Nicea

Styl charakteryzuje się odcieniem niebieskim wpadającym w granat. Nazwa nawiązuje do miasta we Francji and Lazurowym Wybrzeżem, gdzie kolor wody zbliżony jest do koloru przewodniego wnętrz apartamentów.

 

 

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.