Alina Badora – optymistyczne, kolorowe wnętrza No.44


Czy dobry projekt to nie wszystko? Czy klient luksusowy wyżej stawia poprzeczkę? Jak sprostać oczekiwaniom klienta? Jak projektować dla wirtualnego klienta? Z tymi i wieloma innymi pytaniami musiała się zmierzyć Alina Badora – polska architekt wnętrz w trakcie projektowania 15 apartamentów No.44.


Apartamenty w nowej odsłonie zostały zaprojektowane przez polską architekt - Alinę Badorę, w trzech konceptach kolorystycznych: Siena, Burgund i Nicea, wypełnionych topowymi polskimi markami. Ożywienie wnętrz kolorami sprawiło, iż atmosfera w nich panująca jest przytulna i domowa a zarazem ekskluzywna. Ponadto już od momentu przekroczenia progu, nowe apartamenty napawają optymizmem. Welurowe tapicerki - miękki, lśniący aksamit dający poczucie przytulności, ale też luksusu. Wysokiej jakości tapety w oryginalne desenie, które budują klimat eleganckiego, ciepłego domu, a także duże lustra w złotych ramach to tylko nieliczne z dodatków wypełniających wnętrze.


Zachęcamy do przeczytania całego artykułu, w którym Alina Badora udziela wywiadu opowiadając o projekcie i wyzwaniach z nim związanych. Kliknij tutaj.

zobacz także:

zobacz więcej
× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.