No.44 Luxury Rentals

wnętrza z charakterem!


W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem naszymi apartamentami na wynajem zdecydowaliśmy się umeblować kolejne wyjątkowe wnętrza.

Zadanie to powierzyliśmy architektowi wnętrz, Alinie Badorze, która projektowaniem wnętrz zajmuje się już kilkanaście lat.

Projektując wnętrza apartamentów czy domów jednorodzinnych ceni sobie bezpośredni kontakt z Inwestorem. Wszystkie sugestie i uwagi są nieodzowną częścią każdego Jej projektu.  Wnętrza, które oddaje, dominują elegancją, nowoczesnością stylu i funkcjonalnością. Charakteryzują się odważnym podejściem do kolorów i dodatków.

Alina Badora jest absolwentką wydziału architektury na Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie. Dodatkowo skończyła podyplomowe studia projektowania wnętrz i wzornictwa na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. 

Aranżacja i meblowanie apartamentów na wynajem długoterminowy w samym centrum Warszawy to szczególne wyzwanie.  Pierwszym krokiem Aliny Badory było stworzenie trzech głównych koncepcji kolorystycznych, aby nadać każdemu z apartamentów wyjątkowy charakter. Pierwsza z nich – Nicea – to kolory niebieskie i granatowe, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych, a zarazem bardzo estetycznych wnętrzach. Druga koncepcja o wdzięcznej nazwie Sierra to żółcie i klasyczne zielenie, które doskonale sprawdzają się w pełnych energii wnętrzach. Trzecia koncepcja to Burgund -  kolory bordowe, wiśnia, śliwka i pastelowe róże. Takie barwy pozwalają na stworzenie przytulnych, a zarazem pełnych smaku aranżacji. Dzięki wykorzystaniu wyjątkowo komfortowych mebli oraz stylowych dodatków przyszli mieszkańcy będą mogli poczuć się tutaj komfortowo niczym w rodzinnym domu

 

zobacz także:

zobacz więcej
× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.