WARSZTATY STYLIZACJI FASHION PROJECT


Pretty Ballerinas, Kasia Wójcik Jewellery, AFFECT Professional Cosmetics, RISK made in Warsaw

W pierwszy weekend czerwca byliśmy partnerem Programu XV edycji warsztatów stylizacji Fashion Project, które odbyły się w jednym z naszych apartamentów.

 Partnerami wydarzenia były marki: Pretty Ballerinas (prestiżowa marka obuwia założona w 1918 r. w Hiszpanii), Kasia Wójcik Fine Jewellery (biżuteria dla nowoczesnych, zmysłowych i wrażliwych kobiet), Rybianna (marka biżuterii premium), AFFECT Professional Cosmetics (profesjonalnych kosmetyków do makijażu) oraz RISK made in Warsaw (polska marka projektująca ubrania).

Gośćmi specjalnymi byli: Marcin Żak, który zobrazował nam podział pól stylizacji (reklama, prasa, tv, billboard, kampania reklamowa), Gabriela Czerkiewicz, która zainspirowała nas aktualnymi trendami w stylizacji, Konrad Fado, opowiadający o wizerunku gwiazd i współpracy z showroomami oraz współpracy stylisty z projektantem mody w przygotowaniu odpowiedniego outfitu do magazynu mody, a także Justyna Rynkiewicz, fryzjer i stylista fryzur, która na co dzień pracuje przy programach telewizyjnych (m.in. Mam Talent, You Can Dance, Super Starcie, TOP MODEL).

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.

zobacz także:

zobacz więcej
× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.