WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI


Qczaj, Hector & Kruger, Beata Kozidrak, Healthy Plan by Ann, Tonny Eyewear, Fashion Project, Aleksandra Żebrowska i marka She !s oraz Honey Therapy.

 

Dużo się u nas dzieje i coraz więcej osób bierze udział w życiu No.44. Nie lubimy nudy, tak więc działamy! W ostatnim czasie odwiedziło nas wiele znanych osobistości i firm, którym udostępnialiśmy nasze wnętrza. Mieliśmy zaszczyt gościć m.in.:

Projektanta Hector & Kruger, który robił przymiarki swojej kreacji dla ikony sceny muzycznej – Beaty Kozidrak.

zobacz

Transmitowane były również na żywo w relacji na instagramie sugestie od firmy Tonny Eyewear, które prezentowały swoje oprawki okularowe i wskazywały cechy, na które należy zwracać uwagę przy wyborze okularów.

zobacz

Odwiedził nas trener fitness – Qczaj, który w walentynki prowadził trening w jednym z naszych apartamentów. #bioreqczaja

zobacz

Dodatkowo swoje nagrania do pysznego bloga kręciła ekipa Anny Lewandowskiej, Healthy Plan by Ann. Najlepsze przepisy na zdrowe posiłki, wprost z naszej kuchni można znaleźć na:

zobacz

To dopiero początek! W zanadrzu mamy jeszcze kilka działań, o których będziemy Was informować - zostańcie z nami! 😊. Najbliższe wydarzenie to marcowe Warsztaty dla kobiet biznesu z udziałem gościa specjalnego: Aleksandry Żebrowskiej. Organizacją warsztatów zajmuje się Fashion Project, a partnerami wydarzenia będzie marka She !s oraz Honey Therapy.

zobacz

zobacz także:

zobacz więcej
× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.