WYWIAD Z CEO CATELLA POLSKA - #RZECZOBIZNESIE


Dariusz Węglicki - Catella Polska w dobie pandemii koronawirusa

Pandemia koronawirusa odczuwalna jest w niemalże każdym sektorze gospodarki, jednak nie zaszkodziła Catelli w działaniach na rynku nieruchomości. Jak możemy przeczytać w wywiadzie z Dyrektorem Zarządzającym Catella, Panem Dariuszem Węglickim – „Mimo pandemii, jako Catella jesteśmy zadowoleni z operacji i 3 obiektów, które mamy w Polsce (…) Udało nam się utrzymać poziom najmu sprzed pandemii.”

Catella Polska obejmuje trzy projekty: nasze luksusowe apartamenty na wynajem przy ul. Złotej 44 w Warszawie, Pereca 11 (mieszkania na wynajem w Warszawie przy rondzie ONZ) oraz TRIOKraków (mieszkania i pokoje studenckie na wynajem w sercu Krakowa).

Jak mówi Pan Dariusz Węglicki: „projekty Catelli specjalnie nie ucierpiały. - Może dlatego, że byliśmy otwarci na współpracę z naszymi najemcami. Jeżeli ktokolwiek miał problemy, siadaliśmy do stołu i je rozwiązywaliśmy. Np. dając rabaty, które pomogły przetrwać najcięższy czas.”

Zachęcamy do posłuchania całego wywiadu:

Przeczytaj

zobacz także:

zobacz więcej
× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.