Wellness Car

Auto Detailing jakiego nie znałeś


Luksusowa kosmetyka - SPA dla samochodów

„W Wellness Car szczególnie cenimy Klientów, którzy podchodzą do samochodów tak, jak my - a dla nas samochody to niemalże dzieła sztuki i tak też się z nimi obchodzimy. Właśnie dla takich ludzi stworzyliśmy Klub Wellness Car.

W ramach członkostwa odpowiednio zabezpieczamy Twoje auto, a co najważniejsze, regularnie dbamy o jego stan, tak abyś cieszył się perfekcyjnym wyglądem swojego samochodu przez cały okres jego użytkowania.

W usłudze door-to-door odbieramy Twoje auto od Ciebie, a po wykonanej usłudze odwozimy je pod Twoje drzwi lub we wskazane miejsce.

Stworzyliśmy Klub Wellness Car z myślą o prawdziwych perfekcjonistach i pasjonatach samochodów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższą możliwą jakość usług, terminowość i uczciwość. Zapraszamy!”

W ramach Prestige Club nasi mieszkańcy otrzymują kartę klubowicza Wellness Car (korzyści w opisie poniżej) oraz stały rabat 10% na wszystkie usługi.

Strona partnera

Oto korzyści z członkostwa w Klubie Wellness Car:

Złota Karta Stałego Klienta
Odbiór i oględziny stanu auta w salonie wraz z właścicielem
Stała opłata abonamentowa do wykorzystania przez okres 3, 6 lub 12 miesięcy
Transport pojazdu door-to-door
Stała opieka nad autem, wysyłki powiadomień o terminie następnych wizyt i przeglądów
Wycena Pakietu / abonamentu indywidualnie dopasowana do danego auta i potrzeb właściciela

Więcej o Klubie Wellness Car

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.