Średni termin najmu

Apartamenty na wynajem od 2 miesięcy


No.44 Luxury Rentals to luksusowe apartamenty na wynajem w samym sercu Warszawy, przy ul. Złotej 44. No.44 to prestiż, lokalizacja i bezpieczeństwo – na jednym piętrze tylko 8 apartamentów.

Od czerwca 2020 uruchomiliśmy wynajem apartamentów na okres od 2 miesięcy

Oferta obejmuje apartamenty o powierzchni ok. 60m2 składające się z wygodnej sypialni, salonu, aneksu kuchennego i łazienki oraz jednego apartamentu rodzinnego z dwiema sypialniami o powierzchni 130m2. Każdy apartament jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. W cenie wynajmu oferujemy telewizję kablową i internet. Każdy najemca w ramach ceny może korzystać ze strefy relaksu na ósmym piętrze, w tym z siłowni i 25-metrowego basenu.

Apartamenty


wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

WYNAJĘTY

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

wynajęty

zobacz

Za dodatkową opłatą można zamówić:
- usługę sprzątania oraz prasowania
- śniadania
- miejsce postojowe

Po podpisaniu uproszczonej umowy należy wpłacić 1 – miesięczną kaucję oraz zapłacić z góry za pierwszy miesiąc najmu przed przekazaniem apartamentu.

Na swój dłuższy pobyt w Warszawie wybierz No.44, nie hotel

Zapraszamy do kontaktu poprzez email na adres: no44@no44.pl lub telefonicznie pod numerem +48 720 244 444.

Prestiżowe wnętrza no.44

Unikatowa konstrukcja budynku sprawia, że każdy apartament ma swój indywidualny kształt i charakter. Wnętrza są jasne, przestronne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły. W ramach najmu w średnim terminie oferujemy włoski i polski styl meblowania.

włoskie meblowanie

polski design

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.