apartamentowiec,

który nie ma sobie równych


Złota 44 zaprojektowana przez Daniela Libeskinda to wyjątkowe dzieło architektury, które zmieniło panoramę̨ miasta, stając się symbolem współczesnej dynamicznie rozwijającej się Warszawy. Apartamentowiec zlokalizowany w samym centrum miasta, daje bezpośredni dostęp do rozmaitych atrakcji tętniącej życiem stolicy. Prestiżowa lokalizacja wraz z niezrównanym poziomem oferowanych usług czyni go niekwestionowaną ikoną nowoczesnej Polski.

daniel libeskind

o złotej 44


Niesamowitym jest widzieć ten budynek właśnie tutaj, w sercu Warszawy. Złota 44 wyraża sobą przyszłość i optymizm. To jest najbardziej ekscytujący projekt, jaki kiedykolwiek stworzyłem.

złota 44 daniela libeskinda

arcydzieło architektury


Złota 44 to jedyny w Polsce projekt światowej sławy architekta - Daniela Libeskinda, autora takich ikonicznych budynków jak One Trade Center w Nowym Yorku czy Contemporary Jewish Museum w San Francisco.


okolica,

która inspiruje


Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pałac Kultury i Nauki, Teatry: Dramatyczny, 6-go Piętra oraz liczne kawiarnie, bary i restauracje z kuchnią polską, wegetariańską czy też wywodzącą się z innych krajów i kultur – tworzą dopełnienie komfortu życia.

Lokalizacja umożliwia korzystanie z wysokiej jakości oferty usługowej i handlowej jaką zapewnia sąsiadujące ze Złotą 44 centrum handlowe „Złote Tarasy”. W zaledwie kilka minut dojdziesz na Dworzec Centralny, a dojazd na Lotnisko Chopina zajmie mniej niż pół godziny...

najlepszy adres w ścisłym centrum warszawy sam zobacz jak wszędzie masz blisko


zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.