4-pokojowe


Apartamenty 4-pokojowe w ofercie No.44 składają się z salonu i aneksu kuchennego, trzech sypialni oraz dwóch lub w części przypadków trzech łazienek. Dodatkowo każdy z nich ma odrębną garderobę i pralnię. Te wyjątkowe apartamenty mają powierzchnię od 160 do 220 m2. Są zaprojektowane z niezwykłą dbałością, z uwzględnieniem przestrzeni dostępnej dla mieszkańców. Najemca dysponuje możliwością wyboru spośród apartamentów umeblowanych w ciepłe, żywe kolory meblami polskich prestiżowych marek lub też stonowaną klasyką mebli włoskich. Duża rozpiętość powierzchni i różnorodność rozkładów dają możliwość znalezienia tego idealnego z upragnionym widokiem.

W ofercie posiadamy również 4-pokojowe apartamenty nieumeblowane do indywidualnej aranżacji przez najemcę.

Przykładowy rzut apartamentu


Przykładowy rzut apartamentu


Powierzchnia: 197,0 m2
Dodatkowo płatne: miejsce postojowe i komórka lokatorska

Powierzchnia: 194,9 m2
Dodatkowo płatne: miejsce postojowe i komórka lokatorska

Powierzchnia: 166,1 m2
Dodatkowo płatne: miejsce postojowe i komórka lokatorska

Spacer 3d


Styl polski

Apartament 121

Galeria

Prestiżowe wnętrza No.44

Unikatowa konstrukcja budynku sprawia, że każdy apartament ma swój indywidualny kształt i charakter. Wnętrza są jasne, przestronne i zaprojektowane z dbałością o szczegóły. W ramach najmu długoterminowego oferujemy włoski i polski styl meblowania, a także puste powierzchnie do własnej aranżacji.

włoskie meblowanie

polski design

własna aranżacja


-->

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.