3-pokojowe

apartamenty


English versionApartamenty 3-pokojowe w zależności od ich wielkości składają się z salonu i aneksu kuchennego, dwóch sypialni oraz dwóch łazienek. Zaprojektowane są w dwóch stylach włoskim i polskim, jednak istnieje również możliwość wynajęcia nieumeblowanej powierzchni.

Powierzchnia: od 92 m² do 180 m²
Cena: od 12 500 zł miesięcznie.

 

APARTAMENTY

PRZYKŁADOWE RZUTY


APARTAMENTY

STYL POLSKI


Apartamenty w Polskim Stylu zaprojektowane zostały przez cenioną architekt – Alinę Badora. Wystrój wnętrz bazuje na trzech koncepcjach kolorystycznych: Siena (ciepłe, słoneczne kolory w klimacie śródziemnomorskim), Burgund (kolor intensywny, ciemny i wyrazisty, przypominający kolor winnej czerwieni), Nicea (odcienie niebieskie, wpadające w granat, styl nawiązuje do Lazurowego Wybrzeża).

ZOBACZ WIĘCEJ

 

APARTAMENTY

STYL WŁOSKI


Włoskie wnętrza zaprojektowane zostały przez studio architektoniczne Upscale Interiors z Zurychu. Charakteryzują się harmonią, funkcjonalnością i minimalizmem, dzięki zastosowaniu delikatnych wzorów i podstawowej gamy kolorystycznej. Uzupełnieniem są detale, takie jak: pikowane meble, szlachetne metale, odcienie jesieni i wschodu słońca.

ZOBACZ WIĘCEJ

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.