CARTER


Biuro CARTER® to lider w organizacji szytych na miarę ekskluzywnych podróżach. Już od 2003r (wcześniej pod marką Luxury Travel) spełnia podróżnicze marzenia najbardziej wyrafinowanych turystów. Wieloletnie doświadczenie biura CARTER® gwarantuje, że Państwa wyjazd, zostanie zorganizowany z najwyższą starannością, zgodnie z Waszymi indywidualnymi oczekiwaniami. Wspaniały zespół pełen pasji i podróżniczych zainteresowań jest do Państwa dyspozycji, by zainspirować do odkrywania wielu pięknych destylacji i zakątków świata.

Dla poszukiwaczy przygód i aktywnego wypoczynku biuro CARTER® oferuje indywidualne wycieczki po 7 kontynentach w najwyższym standardzie, proponując m.in. ‘spotkanie z Wielką Piątką’ podczas afrykańskiego safari, białe szaleństwo w najlepszych kurortach narciarskich Alpach, kolację w towarzystwie rodziny królewskiej na Bali itp.

Dla miłośników wypoczynku doradcy zaoferują wyselekcjonowane portfolio luksusowych hoteli przy piaszczystej plaży na rajskich Malediwach czy Polinezji Francuskiej.

Jakkolwiek wyobrażają sobie Państwo swoją idealną podróż - biuro podróży CARTER® jest po to, by spełniać́ Wasze podróżnicze marzenia. 

Pomyśl życzenie – wystarczy. Reszta należy do nas.” 

W ramach Prestige Club Nasi Mieszkańcy otrzymują 5% zniżki na wybraną podróż marzeń z oferty Carter.

Sprawdź ofertę

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Krzysztof Zapletal

Sales Director
krzysztof@carter.eu
502057769

Grzegorz Płuciś

Travel Designer
grzegorz@carter.eu
515421059

Wiktor Gliński

Travel Manager
wiktor@carter.eu
500799197

Paulina Kurlandzka

Travel Manager
paulina@carter.eu
511122180

Maksymilian Mazur

VIP Travel Designer / Golf & Sport
max@carter.eu
511423344

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.