She !s


“Tworzymy lifestylową modę biznesową z myślą o kobietach sukcesu, gdzie kobiecość i wygoda to nasze priorytety. Kolekcja She !s jest ponadczasowa i klasyczna dla kobiet ceniących indywidualność i własny styl.

Specjalnie skrojone ubrania idealnie dopasowują się do sylwetki, a dzięki odpowiednio dobranym tkaninom gwarantujemy komfort noszenia przez cały dzień.

Kupujemy precyzyjnie wysylekcjonowane tkaniny, z których szyjemy w Polsce z dbałością o każdy detal – od konstrukcji po finalny total look w trendach. Dostarczamy wysokojakościowe ubrania biznesowe w dobrych cenach.

Nasza kolekcja jest kapsułowa i można dowolnie łączyć ze sobą jej elementy - wszystko do siebie pasuje. She !s to kobiecość i elegancja na każdą okazję, luksus, na który możesz sobie pozwolić.”

W ramach Prestige Club Nasi Mieszkańcy otrzymują 10% zniżki na zamówienie w sklepie online. Aby zrealizować zniżkę należy wprowadzić kod: 99UHPBU2 w koszyku zakupowym (rabat może się łączyć z innymi promocjami).

SPRAWDŹ

zobacz także:

× Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.